BUTY SHIMA STRADA MEN

Obuwie

Opis

Wygoda i stylButy STRADA to unikalne połączenie stylu i sportowego charakteru, co z pewnością docenią miłośnicy designu.  Buty posiadają specjalną, ergonomiczną i pochyloną konstrukcję cholewy, która naśladuje układ stopy podczas użytkowania motocyklu. OchronnieW tym modelu ... czytaj więcej

Cena

399.99 zł 379.99 zł

Rozmiar

Ilość

brak recenzji

Wygoda i styl
Buty STRADA to unikalne połączenie stylu i sportowego charakteru, co z pewnością docenią miłośnicy designu.  Buty posiadają specjalną, ergonomiczną i pochyloną konstrukcję cholewy, która naśladuje układ stopy podczas użytkowania motocyklu.

Ochronnie
W tym modelu wzmocniono obszar palców dodatkową warstwą, która zwiększa odporność na ścieranie będąc jednocześnie wsparciem zmiany biegów. W obszarze kostki znajduje się PORON?XRD, który doskonale absorbuje impakt uderzenia. Wewnątrz butów znajduje się mikroporowata membrana NextDry?, która jest wodoodporna (5000 mm/H2O) i wiatroodporna. NextDry?pozwala skórze oddychać, stanowiąc jednocześnie skuteczną barierę przed dostaniem się wilgoci z zewnątrz.

Widoczny po zmierzchu
Buty STRADA posiadają elementy odblaskowe rozmieszczone tak, aby motocyklista był dobrze widziany na drodze. Dodatkowo ten model wyposażony jest w ergonomiczną, gumową podeszwę, co stabilizuje stopę w trakcie jazdy.

Aktualnie brak recenzjiMotorbiker - powrót do góry